Specializované zákaznické týmy a agilní služby

Globální logistický partner
pro slavné světové značky
již více než 26 let!

1
Odbavených zásilek
Poskytování celého rozsahu přepravy po celém světě.

Spolehlivá logistická a přepravní řešení šetří váš čas!

Společnost ASTRA TRANS s.r.o. zaujímá pevné místo mezi dopravci v regionu s rozsáhlou nabídkou na trhu logistických služeb. Postupným rozšiřováním nabízených služeb se snažíme maximálně vyjít vstříc stávajícím klientům v jejich narůstajících požadavcích na zajištění komplexních logistických služeb od pravidelných přeprav přes expresní až po speciální přepravy a skladování.

PORTÁL ZÁKAZNÍKA

Vložte svoji objednávku pohodlně pomocí naší online webové aplikace. Snadné a rychlé vyplnění a okamžitá rezervace v našem systému. V případě, že nemáte přístupové údaje, prosíme, kontaktujte naše dispečery. Obratem Vám budou zaslány potřebné údaje.

Kvalita

Sledováním kvality našich služeb jsme si tak získali důvěru mnoha našich klientů.

Spolehlivost

Zajišťujeme bezpečnost nákladu ve všech fázích procesu dodávky.

Marián Kusák
Jednatel společnosti
Astratrans spol. s r.o.

Nákladní doprava,
která šetří váš čas!

Jsme hrdí na to, že poskytujeme nejlepší dostupné dopravní a přepravní služby po celém světě. Náš kvalifikovaný personál využívající komunikační, sledovací a zpracovatelský software v kombinaci s desetiletými zkušenostmi! Prostřednictvím integrovaných řešení dodavatelského řetězce poskytuje společnost Astratrans udržitelné konkurenční výhody některým z největších českých společností.

Dostupná cena, certifikovaní přepravci

Dostupná cena, certifikovaní přepravci